Your browser does not support JavaScript!
dębowy stół cena, stół rozkładany debowy cena

Stół rozkładany to ukłon dla funkcjonalności, która w stylu industrialnym lub w stylu skandynawskim odgrywa istotną rolę. Nie w każdych warunkach można pozwolić sobie na to, żeby w domu czy mieszkaniu mieć ogromny stół, dlatego idealnym rozwiązaniem może być właśnie stół rozkładany.

Opcje rozmiarowe jakie mamy do dyspozycji to, zależnie od preferencji:

  • 1×40 cm,
  • 1×50 cm,
  • 2x40cm,
  • 2x50cm.

W ten sposób można wydłużyć swój stół nawet o metr, bez konieczności znajdowania miejsca na co dzień dla stołu o tak dużych gabarytach.

stół z dostawkami, dębowy stół z bocznymi dodstawkami
Stół dębowy z dostawkami bocznymi

Mając na uwadze dobro drewna i chcąc zapewnić jak najlepszą jakość naszych produktów oferujemy rozkładanie stołów za pomocą dostawek bocznych. To rozwiązanie jest znacznie mniej inwazyjne i nie naraża nas na problemy wynikające z naturalnej pracy drewna.

Dostawki boczne wymagają jednak oddzielnego przechowywania, ale nie jest to wielka cena w porównaniu z tym, iż blat takiego stołu pozostanie  piękny i funkcjonalny przez długie lata. W przypadku dostawek bocznych zachowana jest ciągłość słojów. Dlatego nawet po dołożeniu dostawki rysunek drewna jest spójny ca całym blacie stołu. Oznacza to że do wykonania stołu o długości np. 160 cm i 2 dostawek 40 cm, używamy desek o długości 240 cm:) 

Stół dębowy rozkładany, stół industrialny rozkładany, stół z dębowym blatem

Zdecydowana większość stołów, które oferujemy może być w taki sposób rozkładana. Dlatego jeśli interesuje Państwa konkretny model stołu w wersji rozkładanej – prosimy o kontakt. Z całą pewnością będziemy mogli coś w tej kwestii zdziałać.

Od deski do stołu

Na filmie w nieco ponad minutę przedstawiamy kilka etapów produkcji stołów z litego drewna i stali. Rozkrój, klejenie, szlifowanie, spawanie, piaskowanie, malowanie… aż po stół

Zakup stołu w 3 krokach


1

Wybierz

Odwiedź nasz sklep, znajdź model stołu, który najbardziej Tobie pasuje. Pamiętaj, że Twój stół wykonujemy specjalnie dla Ciebie, możesz dopasować, jego wymiary i rozstaw nóg bez dodatkowych opłat. 


2

Dopasuj

Nie jesteś pewny jaki kolor najbardziej pasuje do Twojej podłogi? A może próbujesz dobrać stół do koloru frontów kuchennych. Ułatwiamy to zadanie – Wejdź i zamów bezpłatny wzornik drewna. 


3

Zapłać

Umożliwiamy podział płatności na 2 raty. Zaliczka 50% przy zamówieniu i 50% dopiero po dostawie. Biorąc pod uwagę termin realizacji – zdążą Państwo otrzymać kolejną wypłatę przed płatnością końcową:)

Potrzebujesz pomocy?