Your browser does not support JavaScript!

Stół konferencyjny – serce Twojego biura


Życie naszych rodzin toczy się głównie wokół stołu. To właśnie on zbliża nas do siebie i daje szansę na pogłębianie relacji. Wspólne posiłki, gry, rozmowy – wszystko wokół jednego mebla, który z pewnością był świadkiem wielu wzruszeń, radości, łez i uśmiechów. Zawdzięczamy mu naprawdę wiele i śmiało możemy nazwać go nierozerwalną częścią rodziny. Bez niego wszystko wyglądałoby inaczej.

Jednak czy tylko w domu rodzinnym stół odgrywa tak ważną rolę?

Zdecydowanie zbyt rzadko dostrzegamy jego obecność i istotę zarówno w przestrzeni publicznej, jak i przede wszystkim, w miejscu naszej pracy. A to przecież właśnie tam spędzamy znaczną część naszego dnia, chcąc czuć się bezpiecznie i komfortowo. Bez względu na wykonywany zawód, prędzej czy później na naszej drodze pojawi się pewien stół, który stanie się niezawodnym oparciem i kompanem w działaniu. Wystarczy przypomnieć sobie pierwsze spotkanie z nowym pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej, żeby zdać sobie sprawę, że już wtedy był on naszą podporą, na której mogliśmy położyć zestresowane dłonie. Każdy stół w firmie jest wyjątkowy, jednak na szczególną uwagę zdecydowanie zasługuje stół konferencyjny.

Do czego służy stół konferencyjny?

Stół konferencyjny to główne serce biura, przy którym odbywają się najważniejsze spotkania. Towarzyszy on firmie przez cały okres jej rozwoju, jest obecny podczas podejmowania kluczowych decyzji, a także podczas mierzenia się z ich skutkami. Spaja on wszystkich pracowników i daje im szanse na wzajemny dialog. To także świetne miejsce do przeprowadzenia oficjalnych konferencji, zebrań, warsztatów czy narad.

Skoro tak wiele mu zawdzięczamy, dlaczego traktujemy stół konferencyjny z tak dużą obojętnością? Czas zmienić nasze nawyki i poświęcić mu zdecydowanie więcej uwagi, a Smreki z chęcią Ci w tym pomogą i wykonają dla Ciebie stół konferencyjny Twoich marzeń.

Wielkość stołu konferencyjnego

Wybierając wielkość stołu konferencyjnego, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na powierzchnię pomieszczenia, w którym będzie się on znajdować. Nie można zapomnieć o jego funkcjonalności, a więc o pozostawieniu odpowiedniej ilości miejsca na przejście, odsunięcie krzesła, a także na odstęp pomiędzy osobami siedzącymi obok. Kiedy weźmiemy także pod uwagę liczbę uczestników biorących udział w spotkaniach przy tym wyjątkowym stole, wówczas będziemy w stanie określić niezbędne wymiary.

Funkcjonalność stołu konferencyjnego

Stół konferencyjny to mebel wyjątkowy, dlatego musi być dostosowany do Twoich wyjątkowych potrzeb. W tym przypadku jedną z nich z pewnością będzie łatwy dostęp do zasilania, które umożliwi pracę przy komputerze, a także podłączenie rzutnika, ekranu, czy innej elektroniki. Musisz więc pamiętać, aby stół konferencyjny wyposażony był we wszelkie niezbędne otwory pozwalające na dostęp do mediaportów. Uporządkują one także wszelkie kable i pozwolą zachować estetykę w Twoim biurze.

W Smrekach masz możliwość zrealizowania każdej wizji swego wymarzonego mebla. Wszelkie wymiary dostosujemy specjalnie do Twoich potrzeb, a także sam będziesz mógł zadecydować o jego kolorach i sposobie wykończenia.

Zadbaj o swoich pracowników tak jak o swoją rodzinę i spraw, aby ich życie toczyło się wokół pięknego stołu. Wówczas pokochają swoją pracę jeszcze bardziej!

Więcej naszych realizacji znajdziesz na https://www.smreki.com/sklep-2/


Select your currency