Your browser does not support JavaScript!

Rozkładanie stołów

Stoły w naszej ofercie rozkładane są za pomocą bocznych dostawek. Większość modeli stołów ma możliwość powiększenia o dostawki boczne. Sposób ten wymaga oddzielnego przechowywania dostawek jednak daje nam w zamian bardzo ważne zalety.

ZALETY:

  • Zachowany rysunek drewna ( ciągłość usłojenia na blacie głównym i dostawkach)
  • Możliwość całkowitego zdemontowania elementów montażowych (dzięki takiemu rozwiązaniu, stół przez większość czasu prezentuje się lekko i nie posiada pod blatem dodatkowych elementów)
  • Prosta i solidna konstrukcja dostawek zapewnia komfort użytkowania, dostawka jest sztywna i nie poddaje się nadmiernemu uginaniu przy użytkowaniu.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Stoły z dostawkami wykonujemy z zachowaniem ciągłości usłojenia.

Oznacza to, że jeśli potrzebujesz stół rozkładany o wymiarach 180×90 cm + 2 dostawki 40 cm . Wykonujemy dla Ciebie blat stołu u wymiarze 260×90 i dopiero wtedy rozcinamy go na blat główny (180 cm) i 2 dostawki (2x40cm). Takie rozwiązanie sprawia że Twój stół prezentuje się pięknie również z dostawkami, rysunek drewna jest zachowany a jednorodność materiału zapewnia stabilność wymiarów i dobre dopasowanie. Nie jest jednak możliwe zamówienie dodatkowych dostawek w późniejszym terminie. (do zakupionego wcześniej stołu)

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE STOŁY ROZKŁADANE

Od deski do stołu

Na filmie w nieco ponad minutę przedstawiamy kilka etapów produkcji stołów z litego drewna i stali. Rozkrój, klejenie, szlifowanie, spawanie, piaskowanie, malowanie… aż po stół

Zakup stołu w 3 krokach


1

Wybierz

Odwiedź nasz sklep, znajdź model stołu, który najbardziej Tobie pasuje. Pamiętaj, że Twój stół wykonujemy specjalnie dla Ciebie, możesz dopasować, jego wymiary i rozstaw nóg bez dodatkowych opłat. 


2

Dopasuj

Nie jesteś pewny jaki kolor najbardziej pasuje do Twojej podłogi? A może próbujesz dobrać stół do koloru frontów kuchennych. Ułatwiamy to zadanie – Wejdź i zapoznaj się z dostępnymi kolorami lub zamów wzorniki kolorów.


3

Zapłać

Umożliwiamy podział płatności na 2 raty. Zaliczka 50% przy zamówieniu i 50% dopiero po dostawie. Biorąc pod uwagę termin realizacji – zdążą Państwo otrzymać kolejną wypłatę przed płatnością końcową:)

Potrzebujesz pomocy?