Your browser does not support JavaScript!

Obejrzyj, zanim kupisz! Czyli jak zobaczyć wirtualny stół?


Postaw wirtualny stół w swoim domu

Zdjęcia nie zawsze wystarczą do podjęcia decyzji o zakupie. Na ich podstawie często nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dokładnego rozmiaru stołu, jego kolorystyki, czy przede wszystkim – stopnia dopasowania do naszego wnętrza. Te niewiadome kiełkują w naszych głowach, tworząc najgorsze scenariusze i zadając coraz więcej pytań. Dochodzimy wtedy do tak absurdalnych rozważań jak to, czy nasza ulubiona niebieska filiżanka nie będzie zbyt mocno gryźć się z odcieniem stołu… Wszyscy znamy ten moment, prawda? Ale spokojnie, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Od dziś możesz zobaczyć wirtualny stół w swoim domu jeszcze na długo przed ich zakupem! A co najważniejsze, będziesz potrzebować do tego jedynie swojego telefonu. Jak to zrobić? To bardzo proste, już wyjaśniamy!

Odwiedzając naszą stronę internetową https://www.smreki.com, na pewno zauważysz pojawiający się w jej prawym dolnym rogu dymek z napisem „Zobacz u siebie”. Jedno kliknięcie w ten magiczny przycisk wystarczy, aby przenieść się w całkowicie wirtualny świat mebli.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej za pomocą komputera, po kliknięciu we wspomniany dymek, Twoim oczom ukaże się specjalnie przygotowany kod QR. Będzie on wyglądał w następujący sposób:

Jak działa wirtualna rzeczywistość?

Zgodnie z pojawiającą się obok instrukcją, musisz skierować na wyświetlony kod QR aparat swojego telefonu komórkowego. Nie potrzebujesz do tego żadnej specjalnej aplikacji, programów, czy innych narzędzi służących do tego typu zabiegów, wystarczy Ci tylko i wyłącznie aparat. Po skierowaniu go w stronę kodu, telefon bezpośrednio przeniesie Cię do witryny pozwalającej na wybór konkretnego stołu.

Drugą możliwością jest wejście na naszą stronę za pomocą telefonu. Wtedy cały proces będzie jeszcze łatwiejszy! Omijasz wówczas proces skanowania, a jedyne co musisz zrobić to nacisnąć „Zobacz u siebie”, wybrać odpowiedni stół i zacząć aranżować swoje wnętrza.

Jedynym minusem naszego wirtualnego świata mebli jest fakt konieczności posiadania iPhona lub nowego Androida, gdyż dużo starsze telefony nie są w stanie poradzić sobie z rozszerzoną rzeczywistością. Ale spokojnie, pracujemy nad tym!

Po wyborze interesującego Cię stołu, musisz pamiętać jeszcze o kilku zasadach, aby jak najlepiej ujrzeć wirtualny stół. Oto one:

  1. Stań w miejscu, gdzie masz dostęp do ok 2m kwadratowych podłogi.
  2. Upewnij się, że pomieszczenie jest dobrze oświetlone.
  3. Po załadowaniu, dotknij przycisk AR i ustaw wirtualny stół w swoim mieszkaniu.
  4. Kliknij w niego dwa razy, aby mógł przybrać rzeczywiste wymiary. Wtedy będziesz mieć pewność, że dokładnie taki sam będzie mógł stanąć w Twojej rzeczywistej przestrzeni.
  5. Patrząc przez obiektyw aparatu w interesujące Cię miejsce, wskaż palcem, gdzie ma stanąć Twój upragniony mebel. Dzięki temu zobaczysz, jak prezentuje się on w Twoim domu.

Od dziś skończą się Twoje dylematy i próby wizualizacji upragnionego stołu w Twoich czterech ścianach. Za pomocą zwykłego telefonu, jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki, będziesz w stanie stać się natychmiastowym posiadaczem naszych produktów i znaleźć idealne miejsce dla ich rzeczywistych odpowiedników.

To co, wkraczamy razem w wirtualny świat stołów?


Select your currency