Your browser does not support JavaScript!
smreki - producent mebli z litego drewna, piekne stoły debowe w stylu loftowym i industrialnym

Życie toczy się wokół stołu!

Pierwszy stół zrobiliśmy jako prezent na imprezę parapetową naszych znajomych. Jeszcze bez wypalonego logo, na krzywo pospawanych nogach. Pamiętamy ten moment, gdy z dumą ustawiali go w centrum swojego domu. To hipnotyzujące uczucia wiedzieć, że nasz mebel będzie im towarzyszył w codziennym życiu. To przy nim do posiłków zasiada cała rodzina, to przy nim ludzie dzielą się swoimi radościami i smutkami. To na nim rozkłada się biały obrus w wigilijną noc, to on jest na linii frontu, gdy w rodzinie pojawia się dziecko i powoli poznaje świat.

Radość którą wtedy poczuliśmy sprawiła, że pojawił się kolejny stół, i kolejny, i kolejny. Z każdym następnym meblem uczyliśmy się coraz więcej o drewnie i stali. Rozpoczęliśmy eksperymenty z gatunkami drewna, wybarwialiśmy je na różne odcienie, by ostatecznie zakochać się w naturalym pięknie polskiego dębu i jesionu. To one właśnie przywołują piękne chwile, wprowadzają ciepło i swoją prostotą zdobią wnętrze domu.

SMREKI powstały w dwóch różnych głowach, dwóch różnych osobowościach, dwóch różnych postrzeganiach piękna. Dla jednego z nas piękno to szlachetny surowiec, dla drugiego minimalistyczny design. Dzięki temu połączeniu powstają meble, które mają w sobie cząstkę tradycji i nowoczesności.

Cieszymy się, że planujecie zaprosić nas do swojego życia!

Smreki

Od deski do stołu

Na filmie w nieco ponad minutę przedstawiamy kilka etapów produkcji stołów z litego drewna i stali. Rozkrój, klejenie, szlifowanie, spawanie, piaskowanie, malowanie… aż po stół

Zakup stołu w 3 krokach


1

Wybierz

Odwiedź nasz sklep, znajdź model stołu, który najbardziej Tobie pasuje. Pamiętaj, że Twój stół wykonujemy specjalnie dla Ciebie, możesz dopasować, jego wymiary i rozstaw nóg bez dodatkowych opłat. 


2

Dopasuj

Nie jesteś pewny jaki kolor najbardziej pasuje do Twojej podłogi? A może próbujesz dobrać stół do koloru frontów kuchennych. Ułatwiamy to zadanie – Wejdź i zapoznaj się z dostępnymi kolorami lub zamów wzorniki kolorów.


3

Zapłać

Umożliwiamy podział płatności na 2 raty. Zaliczka 50% przy zamówieniu i 50% dopiero po dostawie. Biorąc pod uwagę termin realizacji – zdążą Państwo otrzymać kolejną wypłatę przed płatnością końcową:)

Potrzebujesz pomocy?

Select your currency